Yemekhane Konteyner Çözümleri » AKTiM™ KONTEYNER

Yemekhane Konteyner Çözümleri

Yatakhane Konteyner Fiyatları
Yatakhane Konteyner Çözümleri
13 Ocak 2017
wc konteyner
WC-Duş Konteyner Çözümleri
15 Ocak 2017

Yemekhane Konteyner

Pratik, ekonomik ve ergonomik yapısı ile yemekhane konteyner ürünler tercih sebebi olmaya devam ediyor.

yemekhane konteyner modelleri

Yemekhane Konteyner Modelleri

Mecburi bir ihtiyaç ve önemli bir enerji kaynağı olan besin tüketimi, firmaların yoğun tempoda görev alan çalışanlarına sunması gereken bir hizmettir. Bireylerin rahatça yemeklerini yiyebildiği, dinlenebildiği sağlıklı ortamları sağlayan Aktim, siz ve çalışan ekibiniz için istenilen konteynerleri temin etmektedir.

--> Hemen Yemekhane Konteyner Fiyatı Al

Standart veya istenilen ölçülerde üretilen, tek veya daha fazla kattan oluşan, gerektiğinde yan yana kurularak dizayn edilen konteynerler iş alanlarını aynı zamanda yaşam alanlarına dönüştürmektedir.

Çalışan ekibin zamanının çoğunu bu alanlarda geçirmesi, onları bulundukları yere bağlamaktadır. Konteyner çözümleri sosyal alanların oluşmasına destek sağlayarak firma ve çalışanı arasında köprü kurmaktadır. Mutfak, oturma alanları, yemek dağıtımını ve saklanmasını içeren konteynerler, rahatça yemek yenilen geniş ortamlar sunarken dış mekan ile temas etmeyerek toz ve toprağın bol bulunduğu ortamlarda hijyeni sağlar.

Düşük maliyete yüksek kalite hizmeti veren AKTiM, çalışan sayınıza, istediğiniz ebatlara ve özelliklere göre yemekhane konteyneri üretir. Özel tasarım yemekhane konteyner talepleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


 Yemekhane konteyner modellerimiz için tıklayınız!

Fiyat ve uzman desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konteyner Fiyatlarımız