WC-Duş Konteyner Çözümleri » AKTiM™ KONTEYNER

WC-Duş Konteyner Çözümleri

Yemekhane Konteyner
Yemekhane Konteyner Çözümleri
15 Ocak 2017
Guvenlik Kabini Guvenlik Kabini
Güvenlik Kabini (Bekçi Kulübesi) Konteyner
15 Ocak 2017

WC-Duş Konteyner Ürünler Hakkında

Temel ihtiyaçlardan olan yıkanma ve tuvalet için özel olarak tasarlanmış olan WC-Duş Konteyner modellerimiz, ihtiyaçlarınıza pratik, hızlı, ekonomik, tam çözüm üretir.

wc-duş konteyner

Örnek WC-Duş Konteyner Modelleri için Tıklayın

Konteyner Çözümlerimiz, ev ortamında bulunan imkânları açık ve kapalı alanlarda taşınabilir, ergonomik şekilde sizlere sunar. Gelişen yaşam koşullarında pratik fikirler, insan yaşamını kolaylaştırır. İşçilerin işe daha çok adapte olmalarını sağlayan çözümler aynı zamanda işverenlerinde faydasına olmuştur.

Çalışan kesimin barınma, beslenme, dinlenme ve benzeri ihtiyaçlarının karşılandığı gibi tuvalet ve duş ihtiyaçları da karşılanmalıdır. Konteynerler sayesinde çalışanlarına tam tesisatlı bir yaşam alanı sunan firmalar, tüm gereksinimleri gidererek sorumlu ve düşünceli bir itibar algısı yaratırlar.

Şimdi Fiyat Teklifi Al!

Ayrıca Wc-Duş konteynerler sadece şantiyelerde değil konser alanları, mesire bölgeler, askeri kurumlar, geçici yerleşkeler, sahil ve havuz kenarlarında da kullanılırlar.

Kişilerin denizden veya havuzdan çıktıktan sonra almak isteyeceği bir duş ihtiyacını karşıladığı gibi konser alanlarında tuvalet bulamama sorununa da çözüm getiriyor. Kullanışlı olmaları ile işletme sahiplerine ve devlete ait alanlara katkıda bulunarak topluma fayda sağlıyor. Halka açık olan bölgelerinde konteyner çözümleri ile vatandaşlara çözüm üretiliyor.

Kilitli sistem kapıları önemli bir güvenlik unsurunu oluştururken dayanıklı metal yapıda olması uzun ömürlü özelliğini gösteriyor. Her zamanki gibi sizin istediğiniz ölçü ve renklerde çözüm üreten Aktim Konteyner, tekli, çiftli veya daha fazla kabinden oluşan, duş ve wc birleşik veya ayrı birçok özelliklere imkân sağlıyor.

WC-Duş Konteyner Kiralama

Kiralaması oldukça revaçta olan Wc-Duş konteynerler hem kısa süreli ihtiyaçları karşılarken hem de bunu cüzi fiyatlarla gerçekleştiriyor. İstediğiniz zaman temin edilebilen konteynerler kolay temizlenebilen ve sağlıklı malzemeden oluşan yapısı ile hijyenik ortamlar oluşturuyor.

WC-Duş Konteyner Modelleri

En çok tercih edilen modelleri arasında Şantiye WC-Duş, ISO WC-Duş ve Demonte WC-Duş konteyner ürünler bulunmaktadır. İhtiyaç wc-duş konteyner fiyatlarıalanına ve tercihine göre WC-Duş Konteyner Modellerimizi buradan inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz.

WC-Duş Konteyner Fiyatları

Türkiye’nin Konteyner Tedarikçisi olan AKTiM, WC-Duş ihtiyaçlarının çözümünde de en iyi fiyatı sunmaktadır. Değişik özellik, ölçü ve standartlarda satışını yaptığımız  WC-Duş Konteyner Fiyatlarımız hakkında bilgi alın.

Sadece 1 dk içinde pratik ve hızlı fiyat almak için Hızlı Teklif Al Formunu doldurun.

Daha fazla bilgi ve sıra dışı fiyat politikamız için bizi hemen şimdi arayabilirsiniz.

 

Konteyner Fiyatlarımız