Şantiye Konteyner Çözümleri » AKTiM™ KONTEYNER

Şantiye Konteyner Çözümleri

Atık Konteyner
Atık Konteyner Çözümleri
7 Ocak 2017
Yatakhane Konteyner Fiyatları
Yatakhane Konteyner Çözümleri
13 Ocak 2017

Şantiye Konteyner


İnşaat sahalarında yoğun ve yorucu bir tempo hakimdir. Çeşitli yapıların yaratıldığı bu alanlarda çalışanların ihtiyaçlarının karşılanması, yapılan işlerde verimli sonuçlar elde edebilmek adına şantiye konteyner kullanımı adeta şarttır.

HEMEN TEKLİF AL

Aktim Konteyner Çözümleri, sağlam yapısı ile bu gereksinimleri karşılar. İstenilen ölçü ve renklerde, kullanılacağı alanın durumuna, bölgenin coğrafi ve iklim şartlarına uygun şantiye konteyner çeşitleri ile çözüm üretir.
Kalabalık ortamlara ev sahipliği yapan şantiyeler, inşaat alanlarında ortak bir mimari yapıyı inşa etmek uğruna birçok meslek uzmanını içinde barındırır. İşçisinden, mühendisine, şantiye şefinden, satış yetkilisine kadar…

Haliyle bu kadar bireyi barındıran ortamlar, müşterek yaşam alanlarının ikamesi için, pratik ve ekonomik bir çözüm olan konteynerler aracılığı ile sağlanır. Bu sayede sosyal düzeni oluşturarak, icra edilen görevin sorunsuz, istikrarlı ve olumlu bir neticede ilerlemesini sağlar.

Şantiye Konteyner Modelleri

şantiye konteyner çeşitleriİstenilen şartlara göre ve iso standartlarında şantiye konteyner modelleri tek veya çift kattan oluşabilir. Birbirleri ile birleştirilerek odalar halinde farklı amaçlar için kullanılabilir. İnşaat alanlarında birçok malzeme, araç, gereç ve makinelerin bulunduğunu farkında olan AKTiM, bireylerin can güvenliğini düşünerek hareket eder. Sağlam, sağlıklı, sızdırmaz, dayanıklı, paslanmayan ve uzun ömürlü konteyner çeşitlerini sizlere sunar.

Ayrıca şantiye alanlarındaki yapılan işlerin belli bir süresi olduğundan dolayı başka bir alana taşınması kolay, maliyeti düşük, kiralamaya ve 2.el satışa uygun konteyner hizmetleri ile de katma değer yaratır. Şantiye konteyner olarak sınıflandırılan bu ergonomik yapılar, çok yönlü işlevselliği ile arzu edilen alanlarda ve boyutlarda depo, ofis, toplantı odası, wc-duş, kulübe, yemekhane ve yatakhane gibi birçok amaca hizmet edebilir. 

Şantiye Konteyner Fiyatları

Şantiye Konteyner Fiyatları
Şantiye konteyner fiyatları konusunda da üstün kurumsal politikaları ve avantajlı fiyatları ile Türkiye’nin Konteyner Tedarikçisi olmaya devam eden Aktim, siz değerli müşterilerine en iyi sonuçlar için çalışmaya devam ediyor.

Hazır konteyner ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve en uygun fiyat teklifi için bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF AL
Konteyner Fiyatlarımız