Güvenlik Kabini (Bekçi Kulübesi) Konteyner » AKTiM™ KONTEYNER

Güvenlik Kabini (Bekçi Kulübesi) Konteyner

wc konteyner
WC-Duş Konteyner Çözümleri
15 Ocak 2017
Konteyner Fiyatları
Konteyner Fiyatları 2017
16 Nisan 2017

Güvenlik Kabini Konteyner

Güvenlik görevlileri için korunma ve barınma ihtiyaçlarını karşılamak adına tasarlanan Güvenlik Kabini Konteyner seçeneklerini denediniz mi? AKTiM Konteyner depolarında hemen kullanıma hazır durumda olan konteyner çeşitlerimiz arasındaki güvenlik kabinleri ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Pratik, ergonomik ve ekonomik çözüm alternatifi olan konteynerler, Güvenlik Kabini ihtiyaçlarında da imdadınıza hemen yetişir. Tüm güvenlik kabini konteynerihtiyaçlar düşünülmüş, kullanıma hemen hazır, değişik model ve ölçülerdeki Güvenlik Kabini konteyner seçeneklerimiz hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

1 Dakikada Güvenlik Kabini Fiyatı Al

Korumak ile görevli olan bekçiler bulunduğu ortamın güvenliğini ve huzurunu sağlarlar. İnsanların ve bulunduğu bölgenin canını ve malını düşünen bu önemli meslek sahibinin de kendini rahat hissedip dinlenebileceği bir ortama ihtiyaç duyar. Özellikle metropol şehirlerde çeşit çeşit kalabalık oluşturan insanlar içerisinde, tedbir almak hem firmalar için hem de toplum için göz ardı edilemez bir unsurdur.

Aktim sağlam yapısı, yalıtım özelliği ile bu konteynerleri sizlere sağlıyor. Dayanıklı malzemelerden yapılması güvenlik detayını arttırırken korunaklı bir yapı oluşturuyor. Isı yalıtımı ile kışları ve geceleri soğuk olan hava koşullarında sıcak bir ortam sağlarken yazları ise sıcak olan koşullardan koruyor.

Bu konteynerler iş alanlarında kullanıldığı gibi şantiyelerde, okullarda, sahil kenarlarında, otoparklarda, sitelerde, alışveriş merkezlerinde, çeşitli kurumlarda ve daha birçok alanda kullanılabiliyor.

Güvenlik Kabini (Bekçi Kulübesi) Konteyner Modelleri ve Fiyatları

bekçi külübesi konteynerUzun ömürlü olması ve taşınabilme kolaylığı beton yapılar gibi işleri bitince harabe bir yapı olmaktan kurtarıyor. Başka yere taşınarak farklı iş sahipleri kullanabilir. İşi bitince 2. El satışa uygun fiyatlarla satılabilir. Belirli ölçülere ve mevcut çeşitlere sahip olan bekçi kulübesi konteynerler tek bir kişiyi içine alabilecek hacimde olabileceği gibi içinde tuvalet bulunan büyüklükteki hacimlerde mevcuttur.

Örnek Modellerimiz için Burayı Tıklayın

 Ölçü ve fiyat bilgisi almak için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Konteyner Fiyatlarımız