Atık Konteyner Çözümleri » AKTiM™ KONTEYNER

Atık Konteyner Çözümleri

konteyner çeşitleri
Konteyner Çeşitleri
20 Aralık 2016
Santiye Konteyner Fiyatlari
Şantiye Konteyner Çözümleri
12 Ocak 2017

Atık Konteyner

Atık konteyner ihtiyacı, iş alanlarının gelişmesi ile birçok sektörün de beraberinde genişlemesi ve dolayısıyla ortaya çıkan sanayi ürünlerinin ortaya çıkardığı zararlı atıkların güvenli bir şekilde taşınması gerekliliğinden doğmuştur.

Atık KonteynerDüşünüldüğü gibi bu sektörlerin başında sanayi tesisleri gelmektedir. Sektörler genişledikçe iş yelpazeleri, çalışan sayısı, fabrikalar, tesislerden çıkan atıklar, kullanılıp atılmış maddeler ve firmaların doğada kapladıkları alanlar da artmıştır.

Ancak doğayı dolduran firmalar, ürettikleri ürün ve hizmetleri ile ekolojik dengeye zarar vermemelidir. Çünkü icra ettikleri mesleklerinin kalitesinden sorumlu oldukları kadar doğayı, insanları, gelecek nesilleri ve sağlıklı yaşam kalitesini de düşünmelidirler. Topluma karşı mesuliyeti olan her firma faydacı bir görüş ile sürdürülebilirlik politikasını benimsemelidir. Tam da bu hassasiyetler doğrultusunda tasarlanan Atık Konteyner ürünler, her türlü üretim ve tüketim artığının taşınması ve saklanmasında en önemli ihtiyaçların başından yer almaktadır.

Günümüz dünyasında toplumdaki bireylerin farkındalık oranı artmış, bu unsurlara dikkat edilerek firmalar ile anlaşma yolunda ilerlemişlerdir. Atıkların en başta çevreye, insana ve sağlığa verdiği zarar göz ardı edilemez bir gerçektir. Konteynerler çok yönlü hizmet anlayışı ile atık sorununa da çözüm olmuşlardır. ISO standartlarına ve devletin atık maddeler ile ilgili çıkardığı yasalara uygun üretilen Atık Konteynerler çevreye zarar vermeden taşınabilen, muhafaza edebilen, yapısı sağlam ve güvenli ürünlerdir.

Aktim olarak siz değerli firmaların önlem almasını kolaylaştırıyoruz. Aktim Konteyner bünyesinde, Tehlikeli Atık, Kimyasal Atık ve Tıbbi Atık Konteynerleri hazır olarak bulundurmaktadır. Amaca göre ayrılan ve hizmet veren konteynerler de, tehlikeyi en aza indirgemek için gerekli tüm donanımlar mevcuttur.

HEMEN TEKLİF AL

Atık Konteyner Modelleri

Tıbbi Atık KonteynerAktim konteyner ürün yelpazesinde depoda hazır olarak bulunan ve en ideal fiyatlarla ulaşabileceğiniz Tıbbi atık konteyner ürünleri hemen teslim alabilirsiniz.

Kimyasal atıkların içinde önemli bir yer tutan ve ortadan kaldırması zor olan tıbbi atıklar genellikle hastane ortamlarında bulunurlar. Birçok hastanın ve mikrobun bulunduğu bu ortamlarda, ilaçlar, antiseptik ürünler, şırıngalar, laboratuvar da kullanılan malzemeler bu atıkları oluşturur.

Tehlikeli durumlara sebep olabileceği için tıbbi atıklar ile diğer atıklar birbirine karışmamalı, ayrı yerlerde tutulmalıdır. Konteyner sistemlerinde muhafaza edilerek, yetkili kişiler tarafından imha edilmektedir. Konteynerlerin yan ürünleri ve yardımcısı olan, tıbbi atık torbaları, kutuları ve arabaları konteynerlerin içine kolaylıkla ve güvenle yerleştirilebilecek şekilde üretilmiştir. Bu ürünler ehemmiyet açısından tekrardan kullanılamaz ve geri dönüştürülemezdir.

Aktim, sizlere hijyenik ve tedbirli ortamları sağlayabilmek adına sızdırmaz, dayanıklı, uzun ömürlü, niteliklerine göre sınıflanmış konteynerlera en ideal şartlarda ulaşmanızı sağlar. Tehlikeyi minimuma indiren ve tabiatını koruyan konteynerlerin başka renkleri de mevcut fakat genellikle turuncudur ve üzerlerinde tıbbi atık ibaresi mevcuttur.

kimyasal atık konteyner

Kimyasal atık konteyner modelleri ve iddialı fiyat politikasıyla, Türkiye’nin Konteyner Tedarikçisi olan Aktim, depoda hazır ürünleri ile tüm ihtiyaçlarınıza hemen cevap verebilen yeterliliğe sahiptir.

İnsan sağlığına, doğal güzelliklere, su kaynaklarına zararlı olan kimyasal atıklar, konteynerlerin işlevselliği ile kontrol edilebilir hale gelmiştir. Dünya standartlarına ve amaçlarına göre özellikler içeren Kimyasal atık konteynerler, kimyasal atıkları muhafaza ederek doğanın temiz kalmasına katkıda bulunur, memnuniyet odaklı netice oluşturur.

Firmaların kimyasal atıklardan kurtulmak için başvurduğu dayanıklı metal kaplar, istenilen ölçülerde ve renklerde üretilebilmektedir. Küçük bütçe ile büyük avantajlar sağlayarak etrafa şuursuzca verilen kötü sonuçları denetimi altına alır. Atık yönetiminde profesyonel ve bilinçli bir yol izleyen Aktim Konteyner, siz değerli müşterilerini bekliyor…

Tehlikeli atık konteyner

Tehlikeli atık konteyner ihtiyaçlarınızda Aktim’in avantajlı fiyat politikası için hemen iletişime geçin.

Etrafına tehdit saçan tehlikeli atıkların, konteyner çözümleri sayesinde verdiği zararları önlenmiştir. Patlayıcı, yakıcı, zehirleyici, kanserojen içerikli bu atıklar tesisteki çalışanlar, insanlar ve çevre için oldukça risk oluşturur.

Dünyada insanın ve doğanın önemini vurgulayan yasaların, kuruluşların artması bu gibi tehlike içeren durumlarda daha özenli olmayı gerektirmiştir. İş ahlakına ve doğal döngüye yakışır bir hizmet sunmak için tehlikeli atıkların kontrol altında tutulması gerekliliği bir gerçektir.

Bu konuda uygunsuz hareket eden firmalara kanunlar çerçevesinde gerekli cezalar uygulanmaktadır. Kendi içlerinde tehlikenin boyutlarına göre ayrılan konteynerler sayesinde, tehlikeli atıklar güvenli ve etrafına zarar vermeyecek şekilde saklanmaktadır.

Tehlikeli atık konteynerler ısıtma, soğutma, aydınlatma, yangın söndürme, kapıları, rampaları, sızdırmazlık depoları, havalandırmaları ve sensörleri olarak çeşitli özelliklere sahiptir. Misyonuna göre niteliklere sahip ürünleri bünyesinde barındıran Aktim Konteyner, sizlere üstün kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.

Duyarlı bir firma olarak sizde harekete geçin, markanızın algısını toplumda güçlendirin. Her türlü soru ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner Fiyatlarımız